Metryczki dla dzieci

  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość

Metryczki dla dzieci z pięknymi ilustracjami

Każdy początek jest magiczny, ale początek życia? To czar, którego nie da się opisać słowami. Dlatego postanowiliśmy spróbować utrwalić go przy pomocy obrazu. Zobacz starannie zaprojektowane przez nas metryczki dla dzieci w formie plakatów. Ta wyjątkowa pamiątka, która może być doskonałym prezentem dla młodych rodziców, stanie się wizualnym świadectwem pierwszych chwil na świecie.

W świecie, gdzie wszystko jest ulotne, metryczka noworodka staje się trwałym śladem pierwszych wspólnych chwil. Idealnie pasuje do pokoju dziecka, gdzie będzie przypominała o tym, skąd zaczęła się jego życiowa przygoda. A jednocześnie, to doskonały prezent dla rodziców – wyjątkowy, pełen uczucia i sentymentu.

Metryczka noworodka 

Metryczka noworodka to maleńkie okienko w czasie, które prowadzi nas do pierwszych, magicznych chwil życia – gdy małe paluszki po raz pierwszy ścisnęły Twój palec, gdy usłyszałaś pierwszy płacz, który przeciął ciszę sali porodowej, gdy pierwszy raz spotkało się spojrzenie Twoje i Twojego dziecka. Stworzyliśmy serię metryczek noworodka, które zaprojektowany z myślą o tym, by stanowiły nie tylko ozdobę pokoju, ale, przede wszystkim, by był świadectwem narodzin. Na naszych metryczkach, obok pięknych, oryginalnych ilustracji, znajdziesz najważniejsze informacje: imię Twojego dziecka, datę, godzinę i miejsce narodzin oraz wagę.

Metryczka dziecka

Metryczka dziecka – prezent dla młodych rodziców

Jak podarować młodym rodzicom coś, co z każdym dniem zyskuje na wartości? Odpowiedź jest prosta: metryczka dziecka w formie artystycznego plakatu. To prezent, który stawia na emocje oraz wspomnienia, przez co jest czymś zdecydowanie więcej niż dekoracją.

Metryczka dla chłopca lub dziewczynki

Każde dziecko jest wyjątkowe – niezależnie od tego, czy to mały książę marzący o podboju kosmosu, czy mała księżniczka gotowa, by zatańczyć wśród chmur. Rozumiemy tę indywidualność i wychodzimy jej naprzeciw – odkryj paletę barw, wzorów i stylów naszych metryczek dla dzieci i wybierz tę idealną, która wpasuje się w Wasz gust i wystrój pokoju Waszego dziecka. Nie czekaj – wybierz motyw, który będzie cieszył oczy i serce przez wiele lat. Wybierz metryczkę idealną dla chłopca lub dziewczynki i uczcij wyjątkowy moment narodzin w wyjątkowy sposób.

 


Sprawdź także

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl