Czas i koszt dostawy

Przygotowanie zamówienia

W Manon.pl drukujemy plakaty na Twoje zamówienie w dniu w którym go dokonałeś lub w dniu następnym. Sprawdzamy jakość każdego wydruku, zabezpieczamy go, pakujemy i wysyłamy na wskazany adres. Proces przygotowania zamówienia do wysyłki nigdy nie przekracza 3 dni roboczych.

 

Wysyłka - czas i koszt dostawy

Przygotowane przez nas przesyłki dostarcza firma kurierska InPost. Czas dostawy zależy od adresu odbiorcy, jednak rzadko przekracza 2 dni robocze. Jak informuje firma InPost: statystycznie 96% paczek kurierskich w InPost jest doręczana następnego dnia roboczego po nadaniu.

 

Koszt dostawy - plakaty

Kurier InPost 16,99 zł

 

Koszt dostawy - karty podarunkowe

Kurier InPost 16,99 zł
Paczkomat InPost 14,99 zł

 

Z uwagi na rozmiary plakatów, które oferujemy, wysyłka możliwa jest wyłącznie kurierem. Karty podarunkowe natomiast wysyłamy kurierem lub usługą Paczkomat InPost. Jeżeli w Twoi koszyku znajdą się plakat oraz karta, to będziesz mógł wybrać wyłącznie jedną (wspólną dla tych produktów) formę dostawy, czyli kurier InPost.

 

Puk, puk, Twoje zamówienie dotarło

Kurier dostarczy paczkę najpóźniej 5 dni roboczych od momentu złożenia i opłacenia zamówienia. Pamiętaj, że jeżeli zdecydujesz się na płatność tradycyjnym przelewem bankowym, rozpoczęcie procesu realizacji zamówienia należy liczyć od momentu zaksięgowania przez nas wpłaty.

 

Doręczenie i odbiór paczek

Kurier podejmuje 2 próby doręczenia paczki (nie dotyczy przedświątecznego szczytu paczkowego i okresu pandemii). W przypadku braku kontaktu z odbiorcą paczka trafia do wskazanego punktu InPost, gdzie czeka 3 dni robocze na odbiór.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl